ВІДЕО
Головна » Відео » Події

Наслідки після зіткнення потягів в м. Новоукраїнка


Автор: Сергій Долгоєр

 Додано: 09.12.2016
Опис матеріалу:

8 грудня о 19:44 по станції Новоукраїнка відбулося зіткнення вантажного поїзда з тепловозом, який виконував маневрову роботу. Внаслідок зіткнення з рейок зійшли електровоз (чотирма колісними парами), тепловоз (трьома) та два вагони маневрового складу. Також було пошкоджено опору контактної мережі.

Про це повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

На місце надзвичайної події одразу виїхали два відновні поїзди станцій Знам’янка та Помічна. За допомогою гідравлічного обладнання та вантажопідіймального крану вночі встановлено на рейки електровоз, тепловоз та вагони маневрового складу. У відновних роботах взяли участь майже 100 залізничників.

Організація пропуску поїздів ускладнювалася виконанням у цю добу колійних робіт по станції. Тому зміненими маршрутами прямували поїзди №60 Одеса – Харків (через ст. Долинська на ст. Знам’янка) та №137 Черкаси – Одеса (через ст. ім. Т. Шевченко до ст. Помічна). Завдяки оперативним діям залізничників вдалося мінімізувати затримки пасажирських поїздів №60 Одеса – Харків (1 год. 55 хв.), №59 Харків – Одеса (1 год. 50 хв.), №64 Одеса – Дніпропетровськ (50 хв.).

Внаслідок події машиніст тепловозу дістав травму руки. Його було оперативно госпіталізовано.

Проводиться службове розслідування в ході якого з’ясують причини події.