НОВИНИ
Жителя Новоукраїнки засудили до 7 років позбавлення волі за побиття до смерті свого знайомого
Дата: 02.03.2018
Коментарі (0)
Прокуратура в суді апеляційної інстанції домоглась справедливого покарання – 7 років реального позбавлення волі для жителя Новоукраїнки, який побив до смерті свого знайомого.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Трагічна подія мала місце в листопаді 2016 року в м. Новоукраїнка. У ході сварки засуджений штовхнув потерпілого на землю та почав бити ногами. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть потерпілого настала в результаті отриманих тілесних ушкоджень, а саме: закритої травми шиї з переломом під’язичної кістки та хрящів гортані, двостороннього перелому ребер із крововиливом. 

За скоєне судом першої інстанції чоловіка було засуджено до умовного терміну покарання. Прокуратура звернулась до апеляційної інстанції з вимогою призначити йому покарання у виді 7 років реального позбавлення волі. У обґрунтуванні своїх вимог прокурор наголошував на невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення. 

Апеляційним судом чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 7 років реального позбавлення волі.
Дата: 02.03.2018 | Категорія: Правопорядок | Теги: суд, вирок, прокуратура