НОВИНИ
З 20 березня в Новоукраїнці здорожчає вартість проїзду в громадському транспорті
Дата: 01.03.2017
Коментарі (6)
Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради прийняв рішення про встановлення нових тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Відповідно до прийнятого рішення, встановлено вартість разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування:

з 20 березня 2017 року у розмірі 4,00 грн.;
з 1 червня 2017 року у розмірі 5,00 грн.
 
З клопотанням про перегляд існуючих тарифів до виконкому звернулись місцеві перевізники – ПП „Кіровоград Авто Тур“ та ФОП Донець О.М., надавши відповідні  розрахунки у зв’язку з підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали та інші складові тарифу.

Напередодні засідання виконавчого комітету перевізники, представники громадських організацій і міський голова підписали меморандум щодо необхідності збереження, розвитку та підтримки внутрішньоміських перевезень.

"Новоукраїнська правда"
Дата: 01.03.2017 | Категорія: Економіка | Теги: пасажирські перевезення, Тарифи
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 6
avatar
Шановні перевізники! Запровадьте проїздні для дітей!!! Висока ціна на квитки відлякує дітей їздити на гуртки, спортивні секціїї і т. д. Так як проїзд дитини в день три, чотири рази дуже "накладно" для їхніх батьків. А ціна 5 гривень для дітей взагалі здирництво!

avatar
Але два дні їздили по 4 гривні!

avatar
І В СУБОТУ НА МАРШРУТАХ БРАЛИ 4ГРН ЯК ДО ЛІКАРНІ ТАК І НАЗАД ЗОВСІМ ІНШИЙ ВОДІЙ ТАКОЖ

avatar
Але вже сьогодні водії вимагали 4 гривні!!! Чому поясніть?!!!

avatar
В оприлюденому рішенні виконкому зазначено, що тариф 4 гривні набирає чинності з 20 березня 2017 року. Відповідно, будь-яке вимагання з боку перевізників оплачувати проїзд по 4 гривні до набрання чинності нового тарифу - це порушення!

Так, планувалось у проекті рішення підвищити тариф на перевезення пасажірів у громадському транспорті загального користування з 10 березня, але в прийнятому рішенні, яке оприлюднено, зазначено, що саме з 20 березня набирає чинності новий тариф 4 гривні.

Доведемо до відома міського голови Вашу скаргу. Уточніть, будь ласка, на якому саме маршруті  сьогодні, 10 березня 2017 року, водій вимагав за проїзд 4 гривні?

avatar
Вранці з дитиною їхала на маршруті №1 Лікарня— Цукровий завод,водій наголосив,що проїзд 4 гривні. І дитина їхала від ЗШ №4, також заплатив 4 гривні.

avatar