НОВИНИ
З 1 квітня в Новоукраїнці подорожчає централізоване водопостачання
Дата: 07.03.2017
Коментарі (0)
Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради прийняв рішення про затвердження нових тарифів на централізоване водопостачання для споживачів КП "Водокомунгосп". Перегляд тарифів пов'язаний з необхідністю забезпечення стабільної роботи комунального підприємства та у зв’язку із зростанням таких складових як заробітна плата, тарифи на енергоносії, ціни на паливно-мастильні матеріали тощо.

Відповідно до рішення виконкому міської ради, з 1 квітня 2017 року вводяться в дію наступні тарифи:
 
– на послуги з централізованого водопостачання для населення (приватний сектор) в розмірі 15 грн. за 1 м³ (з ПДВ);
 
(Різниця між встановленим та економічно обгрунтованим тарифом (23 грн 71 коп за 1 м³) в розмірі 8 грн. 71 коп. компенсуються  комунальному підприємству "Водокомунгосп" з міського бюджету. Водолічильники абонентів приватного сектору будуть повірятись силами підприємства за рахунок абонента за окремим тарифом про надання послуг, так як для абонентів приватного сектору  послуга щодо  демонтажу,  періодичної  повірки та монтажу водолічильників законодавством не передбачена і не може бути включена до тарифу на водопостачання.)

– на послуги з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) для населення (комунальний сектор) в розмірі 16  грн. за 1 м³ (з ПДВ);
 
(Різниця між встановленим та економічно обгрунтованим тарифом (24 грн 48 коп за 1 м³) в розмірі 8 грн. 48 коп. компенсуються комунальному підприємству "Водокомунгосп" з міського бюджету. До даного тарифу входять витрати на проведення планових періодичних повірок квартирних засобів обліку холодної води (комунальний сектор), у т.ч. їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, розпломбування та опломбування.)

– для бюджетних установ – 27 грн. 26 коп. за 1 м³ (з ПДВ);

– для інших споживачів  – 35 грн. 56 коп. за 1 м³ (з ПДВ).

Нагадаємо, діючі на цей час тарифи на послуги централізованого водопостачання КП "Водокомунгосп" встановлені з 1 серпня 2010 року в наступному розмірі:
 
– для населення – 8,00 грн. за 1 м³ (з ПДВ);

– для бюджетних організацій – 10,13 грн. за 1 м³ (з ПДВ);

– для інших споживачів – 13,21 грн. за 1 м³ (з ПДВ).

"Новоукраїнська правда"
Дата: 07.03.2017 | Категорія: Економіка | Теги: водопостачання, КП Водокомунгосп, Тарифи