НОВИНИ
Учасникам АТО з Новоукраїнщини виплатять одноразову матеріальну допомогу
Дата: 05.05.2017
Коментарі (0)
4 травня в проведено засідання районної комісії щодо розгляду заяв учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих, які є жителями Новоукраїнського району про надання одноразової матеріальної допомоги, повідомляє райдержадміністрація.

На розгляд комісії надійшло 7 звернень від учасників антитерористичної операції, в тому числі від 2-х постраждалих бійців.

Вивчивши надані документи, комісією прийнято рішення щодо виплати одноразової матеріальної допомоги  всім заявникам.

Особливу увагу члени комісії приділили розгляду звернення одного з бійців, що отримав вогнепальне вибухове осколкове поранення, пов’язане із захистом Батьківщини.
Дата: 05.05.2017 | Категорія: Влада | Теги: АТО, Соціальний захист
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com