НОВИНИ
У Новоукраїнському НВК "Лідер" сталася надзвичайна подія
Дата: 25.01.2017
Коментарі (0)

У Новоукраїнському НВК "Лідер" сталася надзвичайна подія25 січня 2017 року в Новоукраїнському НВК "Лідер" (колишня гімназія №7) через коротке замикання у вводному боксі з лічильником відбулось задимлення приміщення котельні та частини приміщення першого поверху навчального корпусу. Вогню під час тління проводки не було.

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада.

В результаті оперативних дій обслуговуючого персоналу опалювальний котел було терміново зупинено, тління електропроводки локалізовано і припинено.

Дітей евакуйовано з приміщення школи та припинено навчання до відновлення опалення.

Діти та працівники (педагоги і обслуговуючий персонал) навчального закладу під час даної ситуації не постраждали. Ведуться ремонтні роботи для найскорішого відновлення навчального процесу.

На місці аварії працюють спеціалісти Новоукраїнського районного відділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

Інформацію щодо даної ситуації можна отримати у директора навчального закладу Тоток Тетяни Василівни (096-358-57-11, 2-21-50), відділі освіти міськвиконкому (2-14-31) та Новоукраїнському РВ УДСНС.

ОНОВЛЕНО. Станом на 14:45 25 січня 2017 року електромережа та опалювальна система НВК «Лідер» повністю відновлені. 26 січня заклад працюватиме у звичайному режимі.

Дата: 25.01.2017 | Категорія: Надзвичайні події | Теги: Гімназія №7, надзвичайна подія, НВК Лідер