НОВИНИ
З 1 квітня в Новоукраїнці запроваджується електронна реєстрація дітей у дитсадки
Дата: 19.03.2018
Коментарі (0)
З 1 квітня 2018 року в Новоукраїнці запроваджується єдина електронна реєстрація дітей до закладів дошкільної освіти Новоукраїнської міської ради.

Відповідне рішення прийнято депутатами на сесії міськради.

Внесення даних до електронного реєстру здійснюватиметься на сайті відділу освіти виконкому Новоукраїнської міської ради батьками або особами, які їх замінюють, чи адміністратором міськвідділу освіти (за зверненням батьків) в присутності заявника.

Нумерація черги проводитиметься програмою автоматично, відповідно до дати та часу створення заяви. Заявники матимуть можливість самостійно стежити за черговістю в електронному реєстрі.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюватиметься упродовж календарного року, згідно електронної черги. У разі відсутності вільних місць в обраному дошкільному закладі та відмови батьків від іншого запропонованого дитячого садка, заява залишатиметься в електронному реєстрі до моменту наявності місць. 

Відповідно до діючого законодавства, позачергове право на влаштування дітей у дошкільний заклад мають наступні катогорії: діти громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1, 2, 3 категорій); діти, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою.

Також першочергово зараховуються до закладів дошкільної освіти такі категорії: діти з інвалідністю, які не мають протипоказань перебування в ДНЗ;  діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей, в яких є двоє і більше дітей дошкільного віку; діти військовослужбовців, в тому числі учасників АТО; діти з родин внутрішньо переміщених осіб; діти прокурорів і слідчих прокуратури.
.
Дата: 19.03.2018 | Категорія: Освіта | Теги: Дошкілля