НОВИНИ
У Новоукраїнці вперше обиратимуть директора школи на відкритому конкурсі
Дата: 18.01.2017
Коментарі (0)
Відділ освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради оголосив конкурс на посаду директора Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

За словами міського голови Олександра Корінного, це перший конкурс у нашій громаді, коли директора школи обиратимуть за конкурсом батьки, вчителі, освітяни, члени виконкому та депутати міської ради.

Як  відомо, з 1 січня 2017 року загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади на території Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади перейшли у підпорядкування міської ради.

Відповідно до затвердженого міською радою Порядку призначення на посаду керівників навчальних закладів Новоукраїнської міської ради, окрім кваліфікаційних вимог, кандидат на посаду керівника навчального закладу, під час проходження конкурсу, представлятиме конкурсній комісії публічну презентацію проекту перспективного плану розвитку навчального закладу в короткостроковій (строком на один рік) та довгостроковій (строком на п’ять років) перспективах, у якому повинні бути чітко відображені заходи, що вживатимуться претендентом для підвищення ефективності діяльності навчального закладу.

Із переможцем конкурсного відбору на посаду керівника навчального закладу укладатиметься контракт на 5 років.
Дата: 18.01.2017 | Категорія: Освіта | Теги: конкурс, ЗШ №4