НОВИНИ
У Новоукраїнці відзначили 28-річницю виведення радянських військ з Афганістану
Дата: 15.02.2017
Коментарі (0)
Цього року виповнюється 28 років від дня виводу обмеженого контингенту радянських військ із Республіки Афганістан. У цей день вшановують не тільки загиблих, а й висловлюють глибоку вдячність усім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконував військовий обов’язок в "гарячих точках" планети.

15 лютого в приміщенні Новоукраїнської районної ради відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. На зустріч з воїнами-інтернаціоналістами завітали представники влади та громадськості.

Посадовці, звертаючись до тих, хто пройшов горнило Афганської війни, відзначили згуртованість та високу громадянську свідомість "афганського братства" як у мирному житті, так і в захисті України від агресора. Матерям загиблих воїнів-інтернаціоналістів вручили квіти.

Також на зібранні ряд воїнів-інтернаціоналістів, учасників бойових дій були відзначені спільними грамотами Новоукраїнської районної державної адміністрації та Новоукраїнської районної ради, а також грамотами Новоукраїнської міської ради. А колишнім співробітникам правоохоронних органів, які воювали на території Афганістану, представник Новоукраїнського відділу поліції вручив вітальні листівки.

Музичні твори у виконанні солістів народного аматорського вокально-інструментального ансамблю "Сяйво" не могли залишити байдужими жодного з присутніх у залі. Слухаючи пісню "Чорний тюльпан", у виконанні Павла Олійника, присутні вшановували пам'ять тих, хто так і не повернувся з тієї війни, яка тривала впродовж 10-ти років.

По завершенні офіційних заходів відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Джерело: Новоукраїнська РДА
Дата: 15.02.2017 | Категорія: Суспільство | Теги: воїни-інтернаціоналісти, Афганістан