НОВИНИ
У Новоукраїнці відбувся ярмарок декоративних та сільськогосподарських птахів
Дата: 27.02.2017
Коментарі (0)
25 лютого 2017 року в Новоукраїнці біля комунального будинку культури №1 відбувся ярмарок декоративних та сільськогосподарських птахів. Зважаючи на те, що перша виставка, яка проходила минулої осені, викликавши чималий інтерес у мешканців міста та зібрала учасників майже з усієї України, організатори вирішили проводити її кілька разів на рік. 

Організатори ярмарку – Сергій Колпак та Руслан Журавель, неодноразові учасники виставок-ярмарків у різних куточках країни. Вони давно захоплюються розведенням голубів та інших домашніх, сільськогосподарських і декоративних птахів. Знаючи, що у Новоукраїнці чимало їх однодумців – вирішили організувати ярмарок у рідному місті.

Незважаючи на мінливу погоду, ярмарок відвідали не лише професійні голубарі, а й багато новоукраїнців, які привели дітей подивитися на різноманіття пернатих та інших свійських тварин: голуби різних порід, папуги різної величини та забарвлення, породисті кури та гуси, фазани, нутрії, морські свинки і кролики – справжнісінький зоопарк викликав захоплення у малечі. А ті, хто професійно займаються птахівництвом, мали можливість поділитись досвідом, обмінятись або придбати нові породи тварин для свого господарства.

Організатори запланували провести ще один ярмарок наприкінці весни або на початку літа цього року.Джерело: nu-rada.gov.ua
Дата: 27.02.2017 | Категорія: Суспільство | Теги: птахи, Виставка, ярмарок