НОВИНИ
У Новоукраїнці відбулися урочистості з нагоди Дня Європи та схвалення безвізу
Дата: 11.05.2017
Коментарі (1)
11 травня біля приміщення виконкому Новоукраїнської міської ради відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, Прапора Європейського союзу та Прапора Новоукраїнки з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.

З вітальними промовами перед присутніми виступили Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, голова Новоукраїнської райдержадміністрації Віктор Самойленко, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич.

Як відомо, 6 квітня на засіданні Європарламенту 521 євродепутат проголосував "за" надання безвізового режиму ЄС для українців, 75 – "проти" і 36 утрималися. А сьогодні, 11 травня, Рада Європейського союзу остаточно затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації – орієнтовно 11 червня 2017 року.

Новий порядок поїздок надаватиме право на безвізовий в’їзд до країн ЄС лише з приватною метою: туризм, відвідання друзів чи родичів, пошук бізнес-партнерів, відвідання семінарів, конференцій. Для безвізових поїздок громадянам України необхідно мати біометричний паспорт і поліс страхування (якщо подорож автомобілем).
 Фото - nu.kr-admin.gov.ua
Дата: 11.05.2017 | Категорія: Суспільство | Теги: День Європи, урочистості, безвіз
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 1
avatar
Счастье то какое привалило...Нафаня...

avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com