НОВИНИ
У Новоукраїнці відбулася культурно-мистецька акція "Ніч музеїв"
Дата: 15.05.2017
Коментарі (0)
14 травня краєзнавчий музей Новоукраїнського району приєднався до традиційної європейської акції «Ніч музеїв». Всупереч несприятливим погодним умовам цьогорічна акція зібрала в краєзнавчому музеї як перевірених друзів музею, так і не байдужих жителів міста, які долучились до акції вперше.

Цьогоріч Міжнародна Рада музеїв (ІСОМ) запропонувала нову тему Міжнародного Дня музеїв - 2017, що стала наскрізною для всіх заходів у рамках акції для всіх країн, що долучаються до неї – «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване».

«Ніч музеїв» – міжнародна акція, основна мета якої показати ресурс, можливості, потенціал музею, залучити до музею молодь.
 


Дата: 15.05.2017 | Категорія: Культура і мистецтво | Теги: краєзнавчий музей
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com