НОВИНИ
Суд амністував учасника бойових дій, який привіз додому вибухівку та боєприпаси
Дата: 02.11.2017
Коментарі (0)
Вироком Новоукраїнського районного суду визнано винуватим жителя Новоукраїнки, учасника бойових дій у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), і призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки, зі звільненням від відбуття покарання протягом однорічного іспитового строку. На підставі Закону України "Про амністію в 2016 році" суд звільнив його від призначеного покарання.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю та щиро розкаївся в скоєному. Судом було затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та обвинуваченим.

Під час судового розгляду встановили, що на початку червня 2017 року обвинувачений приїхав із місця проходження військової служби додому в Новоукраїнку у відпустку на своєму автомобілі, і привіз із собою заборонені в обігу без передбаченого законом дозволу вибухові пристрої та боєприпаси, поклавши їх до свого гаража. Зокрема, чоловік привіз додому гранати, підривачі різних видів, протипіхотну міну, тротилові шашки, пластичну вибухову речовину, електродетонатори, сигнальні міни, димові гранати, снаряди та набої до зброї різного калібру.
 
Дата: 02.11.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: суд