НОВИНИ
У Новоукраїнці чоловік приніс до відділу поліції вибухівку
Дата: 27.03.2018
Коментарі (0)
У Новоукраїнці чоловік здав до відділу поліції вибухівку, яку незаконно зберігав, і за рішенням суду був звільнений від кримінальної відповідальності.

Інформація про це оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Встановлено, що вибухівку та детонатори чоловік знайшов у лісосмузі, що біля с. Кам'яний Міст Новоукраїнського району. Виявивши дані речі він прибув до Новоукраїнського відділу поліції та добровільно видав знайдене, яке незаконно зберігав при собі.

Згідно з висновком експерта, вилучені в чоловіка 200 грамова шашка пікринової кислоти, дві запалювальні трубки та електродетонатор були придатними для здійснення вибуху.

У зв'язку з добровільною здачею вибухових матеріалів Новоукраїнський районний суд звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності.

Із 1 по 30 квітня 2018 року на території області та району проводитиметься місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів та боєприпасів. Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, що дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку. Зброю можна здати в органи Національної поліції області за місцем проживання.
Дата: 27.03.2018 | Категорія: Правопорядок | Теги: суд, поліція