НОВИНИ
У День Святого Валентина в Новоукраїнці змагалися закохані пари
Дата: 16.02.2018
Коментарі (0)
14 лютого в Новоукраїнці відбулися заходи, присвяченні Дню Святого Валентина, який відзначають закохані в усьому світі, повідомляє міський відділ освіти.

Розпочалися заходи з квесту для закоханих, у якому взяли участь 17 пар: старшокласники, молоді педагоги і просто закоханні пари. Для пар були зашифровані завдання, які потрібно було відгадати і зробити селфі. Учасники квесту отримали подарунки, а переможці – романтичну вечерю в кав’ярні.
 

 
А для тих, хто прийшов підтримати свою пару, у центральній бібліотеці було проведено майстер-класи, де можна було виготовити подарунок власними руками й подарувати своїй коханій людині.

Продовженням квесту для закоханих стала конкурсно-розважальна програма “P. S. Я кохаю тебе”. У даному заході, який провели в загальноосвітній школі №6, взяли участь молоді сім’ї і ті, які мають стаж сімейного життя більше 40 років. Конкурсна програма передбачала п’ять конкурсних етапів: написати листа коханій, “шалена рибалка”, “пекельна кухня”, “екстрасенс” та виготовити валентинку для коханої.

Хоча програма була конкурсна, але перемогло – кохання. А всі конкурсанти отримали цінні подарунки.
 
Дата: 16.02.2018 | Категорія: Дозвілля | Теги: конкурс