НОВИНИ
В обласному центрі на фестивалі презентували туристичний потенціал Новоукраїнщини
Дата: 14.05.2017
Коментарі (0)
13 травня 2017 року на території Дендропарку в місті Кропивницькому відбувся V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль.

Новоукраїнщина взяла активну участь у фестивалі, презентуючи музейно-туристичний потенціал міста та району, зокрема Фурманівську сільську зелену садибу «Бджілку».

Виставковий намет прикрашали роботи  майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка Цимбалюка І. К. (с. Новоєгорівка), Чайковської В. І. (м. Новоукраїнка), Семенової С. О. (м. Новоукраїнка) та запашний коровай виготовлений технологом СТОВ «Степ-Агро» Галиною Фулгою.

Свої роботи та майстер–класи з декоративно-ужиткового мистецтва представляли майстрині Семенова С. О. та Барбулат Л. В.

Учасники фестивалю були нагороджені дипломами.
 

Дата: 14.05.2017 | Категорія: Культура і мистецтво | Теги: туризм, Новоукраїнщина, фестиваль
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com