НОВИНИ
Стали відомі подробиці справи новоукраїнських торговців амфетаміном
Дата: 21.04.2017
Коментарі (0)
Як вже повідомляла "Новоукраїнська правда", працівниками Новоукраїнського відділу поліції викрито двох місцевих жителів, які збували на території нашого міста наркотичні речовини – амфетамін і марихуану.

В рамках розслідування даного провадження, під час допиту свідка встановлено, що наркотичну речовину амфетамін (метамфетамін) продавали наркозалежним жителям Новоукраїнки по 250 гривень за одну дозу, яка розфасована в обрізані трубочки для соку, які вони називають "колбами", а марихуану (коноплю) – по 100 гривень за сірникову коробку.

Наркотичні речовини збувались із місця проживання одного із фігурантів даного провадження по вул. Курчатова, попередньо домовляючись про збут амфетаміну та марихуани із наркозалежними по мобільному телефону. Вказаний збут зазначена особа здійснювала з 2014 року, а допомогу у збуті наркотиків здійснював його знайомий, який збував наркотики з 2016 року.
 
За матеріалами ЄДРСР
Дата: 21.04.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: наркотики, поліція, суд
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com