НОВИНИ
Для Новоукраїнської районної лікарні придбали сучасне хірургічне обладнання
Дата: 28.12.2016
Коментарі (1)
Напередодні новорічних свят у хірургічному відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні відбулась презентація сучасного медичного апарату – лапароскопу, придбаного для потреб населення Новоукраїнського району.

Лапароскопія – це один із основних сучасних та ефективних методів діагностичного обстеження, а також вид хірургічної операції на внутрішніх органах.

На презентацію до Новоукраїнської центральної районної лікарні завітали міський голова Олександр Корінний, голова районної ради Валерій Савенко, депутат обласної ради Володимир Ігнатенко, голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, заступник директора - начальник управління з розвитку та організації медичної допомоги дорослому та дитячому населенню департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олександр Скрипник.

Нове хірургічне обладняння вдалося придбати спільними зусиллями місцевої влади та сільгоспвиробників Новоукраїнського району.

Головний лікар Новоукраїнської ЦРЛ Ігор Шилінський повідомив, що вже є домовленість з Харківською медичною Академією післядипломної освіти, про те, що для запуску цього обладнання забезпечать навчання двом фахівцям, які пройдуть короткотермінові курси для отримання сертифікату, і лікар матиме допуск до роботи на цьому обладнанні.

Тепер пацієнти матимуть можливість отримувати висококваліфіковану хірургічну допомогу на базі Новоукраїнської центральної районної лікарні.

 
Дата: 28.12.2016 | Категорія: Здоров'я | Теги: лікарня