НОВИНИ
Для Новоукраїнської районної лікарні придбали сучасне хірургічне обладнання
Дата: 28.12.2016
Коментарі (1)
Напередодні новорічних свят у хірургічному відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні відбулась презентація сучасного медичного апарату – лапароскопу, придбаного для потреб населення Новоукраїнського району.

Лапароскопія – це один із основних сучасних та ефективних методів діагностичного обстеження, а також вид хірургічної операції на внутрішніх органах.

На презентацію до Новоукраїнської центральної районної лікарні завітали міський голова Олександр Корінний, голова районної ради Валерій Савенко, депутат обласної ради Володимир Ігнатенко, голова райдержадміністрації Віктор Самойленко, заступник директора - начальник управління з розвитку та організації медичної допомоги дорослому та дитячому населенню департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА Олександр Скрипник.

Нове хірургічне обладняння вдалося придбати спільними зусиллями місцевої влади та сільгоспвиробників Новоукраїнського району.

Головний лікар Новоукраїнської ЦРЛ Ігор Шилінський повідомив, що вже є домовленість з Харківською медичною Академією післядипломної освіти, про те, що для запуску цього обладнання забезпечать навчання двом фахівцям, які пройдуть короткотермінові курси для отримання сертифікату, і лікар матиме допуск до роботи на цьому обладнанні.

Тепер пацієнти матимуть можливість отримувати висококваліфіковану хірургічну допомогу на базі Новоукраїнської центральної районної лікарні.

 
Дата: 28.12.2016 | Категорія: Охорона здоров'я | Теги: районна лікарня, Лапароскоп
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 1
avatar
Дуже радує те, що міська, районна, обласна влади турбуються про здоров"я жителів міста та району придбавши такий сучасний та єфективний метод діагностичних обстежень населення. Та на жаль у Новоукраїнської ЦРЛ є така проблема, як охорона навколишнього довкілля. На протязі багатьох років Новоукраїнська ЦРЛ забруднює навколишнє середовище викидом шкідливих речови у повітря через димохідну трубу своєї котельні!!! Іноді проходячи біля лікарні можна спостерігати подіння доволі великих шматків відходів продуктів горіння неякісного вугілля (сажі) з труби котельні біля лікарні. Було б добре, щоб керівництво лікарні, міста та району звернули увагу ще і не цю проблему та прийняли відповідні міри реагування на недопустимість забруднення навколишніх територій біля районної лікарні та охорону здоров"я людей проживаючих неподалік з лікарнею.

avatar