НОВИНИ
У Новоукраїнському районі можна безоплатно придбати деякі ліки
Дата: 14.04.2017
Коментарі (0)
У квітні в Україні стартувала державна програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. При цьому інші програми відшкодування, які, наприклад, діють на інсуліни, продовжуватимуть працювати.

Жителям Новоукраїнського району, для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт (на офіційному бланку) із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

На даний час за програмою "Доступні ліки" в Новоукраїнському районі працюють 14 аптечних закладів: у місті Новоукраїнка та у селах Рівне, Глодоси, Комишувате, Іванівка.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава. Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації, для Новоукраїнського району на 2017 рік обсяг субвенції з державного бюджету на відшкодування варстості лікарських засобів для лікування окремих захворюванянь становить 538,1 тисяч гривень.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню за цим посиланням.
Дата: 14.04.2017 | Категорія: Здоров'я | Теги: Програма Доступні ліки