НОВИНИ
Приватну агрофірму з Новоукраїнщини "кинули" на майже 140 тисяч гривень
Дата: 30.01.2017
Коментарі (0)
На початку січня цього року до поліції звернувся голова приватної агрофірми "Глодоси" (Новоукраїнський район) із заявою про те, що невідома особа, шахрайським шляхом, зловживаючи довірою, заволоділа його грошовими коштами в загальній сумі 138 тисяч 600 гривень.

Слідчим відділенням Новоукраїнського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України, по факту шахрайського заволодіння коштами заявника з банківського карткового рахунку.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 19 грудня 2016 року голова ПАФ "Глодоси" по оголошенню в інтернет-мережі домовився з представниками комерційної фірми про купівлю селітри аміачної, та перерахував грошові кошти в розмірі 138 тис. 600 грн. на її банківський рахунок. Після виконаної грошової операції, зателефонував до представника продавця, якому повідомив, що свою частину домовленості виконав. Після вказаного дзвінка, мобільний номер представника фірми перестав відповідати та був вимкнений. Замовленого та оплаченого товару голова ПАФ "Глодоси" не отримав.

Проведеними слідчими (розшуковими) діями в даному кримінальному провадженні встановити особу злочинця та місце його перебування поки що не виявилося можливим.

23 січня 2017 року ухвалою Новоукраїнського районного суду, з метою встановлення повних даних про спосіб, місце та час вчинення кримінального правопорушення, а також враховуючи те, що отримати інформацію в інший спосіб не надається можливим, так як банківські рахунки та рух коштів по них становлять банківську таємницю, слідчому поліції наданий тимчасовий доступ до речей та документів по банківському рахунку фірми, на рахунок якої керівником ПАФ "Глодоси" були переведені кошти.

За матеріалами
Єдиного державного реєстру судових рішень
Дата: 30.01.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: поліція, шахрайство