НОВИНИ
Обвинуваченого посадовця райдержадміністрації суд передав на поруки
Дата: 16.11.2017
Коментарі (0)
Посадовець районної державної адміністрації, який обвинувачувався у вчиненні посадового злочину – службовій недбалості, у суді повністю визнав свою вину та розкаявся у вчиненому.

Суд встановив, що внаслідок недбалого ставлення начальником відділу райдержадміністрації до виконання своїх службових обовязків із контролю щодо розпорядження коштами під час капітального ремонту будівлі Новоукраїнської дитячої бібліотеки стало завищення обсягів виконаних робіт, та безпідставно перераховано бюджетні кошти на рахунки приватного підприємства на суму понад 100 тисяч гривень, чим завдано істотної шкоди державі.

До суду звернувся голова районної державної адміністрації з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності і передачу обвинуваченого посадовця на поруки трудовому колективу райдержадміністрації, на загальних зборах якого прийнято відповідне рішення та зобов'язання здійснювати заходи виховного впливу щодо нього.

У судовому засіданні встановлено, що обвинувачений вперше вчинив кримінальне правопорушення, яке відноситься до категорії невеликої тяжкості, свою вину визнав в повному обсязі, покаявся, позитивно характеризується за місцем роботи та проживання.

10 листопада 2017 року Новоукраїнський районний суд на підставі ст. 47 КК України звільнив посадовця від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (Службова недбалість), у зв'язку з передачею його на поруки трудовому колективу райдержадміністрації, за умови, що він протягом року з дня передачі на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та відповідно постійно буде підвищувати свій фаховий рівень, не буде допускати порушень чинного законодавства, не допускатиме зловживань під час здійснення службових повноважень, а також не порушуватиме громадський порядок.

Дана ухвала суду набере законної сили після закінчення строку на подачу апеляційної скарги за відсутності такої скарги, а при оскарженні ухвали – після постановлення ухвали апеляційним судом при відхиленні апеляції.

Детальніше за цим посиланням: http://reyestr.court.gov.ua/Review/70151947
 
Дата: 16.11.2017 | Категорія: Резонанс | Теги: суд