НОВИНИ
Новоукраїнський екс-полісмен, обвинувачений в отриманні хабара, через суд поновився на посаді
Дата: 05.03.2018
Коментарі (0)
Колишній інспектор Новоукраїнського відділу поліції, якого звільнили зі служби наприкінці 2016 року, після його затримання Службою безпеки України та військовою прокуратурою на отриманні неправомірної вигоди, через суд поновився на посаді.

Інформація про це оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

20 лютого 2018 року Кіровоградський окружний адміністративний суд прийняв рішення про часткове задоволення позову екс-полісмена до Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, яким визнано протиправними та скасовано накази в частині притягнення інспектора до дисциплінарної відповідальності та про його звільнення зі служби в поліції. Рішенням суду позивача поновлено на посаді інспектора за рахунок посади старшого інспектора Новоукраїнського відділу поліції з 24 грудня 2016 року.

Порушення, за які поліцейського було притягнуто до дисциплінарної відповідальності – звільнення зі служби,  були в тому, що інспектор перебував у форменому одязі поза робочий час та здійснював нагляд за дорожнім рухом без відповідної вказівки керівника, а також не складення адмінпротоколу за фактом керування особою транспортним засобом без документів і у стані алкогольного сп'яніння та не відсторонення зазначеного водія від керування транспортним засобом.

Адмінсуд встановив, що покази свідків мають протиріччя та недоведеність Головним управлінням Нацполіції в області події, яка стала підставою притягнення до дисциплінарної відповідальності – звільнення зі служби.

Крім того, на користь позивача з Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області стягнуто грошове забезпечення за час вимушеного прогулу в сумі 64236 гривень.

Рішення суду набере законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. А в частині поновлення на роботі та стягнення грошового забезпечення за один місяць у сумі 4696,50 гривень рішення звернуто до негайного виконання.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набере законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Наразі, у Новоукраїнському районному суді триває розгляд справи відносно поновленого на посаді інспектора поліції, обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди).

Нагадаємо, 28 жовтня 2016 року підрозділом СБУ Кіровоградської області спільно з військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону інспектора Новоукраїнського відділу поліції було затримано під час отримання нібито частини з обумовленої суми хабара в розмірі 2 тисяч гривень, за не складення адмінпротоколу щодо громадянина, який імовірно керував скутером у стані алкогольного сп’яніння та не притягнення його до відповідальності.
 
Дата: 05.03.2018 | Категорія: Резонанс | Теги: СБУ, хабар, поліція, суд, прокуратура