НОВИНИ
Новоукраїнські юні інтелектуали – чемпіони області з "Брейн-рингу"
Дата: 27.11.2017
Коментарі (0)
26 листопада в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся другий етап XIX обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів. Після першого – заочного – етапу переможці регіональних відборів зустрілися, щоб визначити найсильніших у змаганнях з "Брейн-рингу".

Від Новоукраїнки в молодшій групі тут грали чемпіони міста – команда "Вакуум" (НВК №8). Команда третьою завершила груповий турнір (3 перемоги і 2 поразки), але у іграх плей-офф пропустила вперед майбутнього чемпіона – команду "Лідер" з обласного центру та олександрійський «Супрім», і в чвертьфінал не потрапила.

У старшій віковій групі Новоукраїнку представляли чемпіони – "Выше крыши" – та запрошена за квотою міського клубу команда "Тік-так" (обидві створені на базі гімназії «Лідер» і представляють міський ЦДЮТ). Команда "Тік-так" відмінно пройшла обидва групові турніри і в чвертьфіналі здолав "Клітинку" (Володимирівка Кіровоградського району). Втім, у півфіналі на додатковому питанні поступилися маловищанам і задовольнилися третім місцем, буквально вирвавши останню перемогу в команди "Dream Team" з Побужжя.     

Новоукраїнська команда "Выше крыши" стартувала не так упевнено – два других місця в групах, – але для виходу в ¼ фіналу цього вистачило. Далі послідовно були "винесені" потенційні лідери "Форс-мажор" (Кропивницький) та "Dream Team", а в нервовому фіналі перед новоукраїнцями капітулював "Глупый борсук" з Малої Виски.

Ще два етапи обласного чемпіонату з інтелектуальних ігор серед школярів відбудуться вже в новому році, А команда-переможниця "Выше крыши" (тренер – Олександр Каєнко) візьме участь у Чемпіонаті України з "Брейн-рингу".
 
Дата: 27.11.2017 | Категорія: Дозвілля | Теги: Брейн-ринг, інтелектуальні ігри