НОВИНИ
Новоукраїнці стали призерами обласної Спартакіади серед професійно-технічних навчальних закладів
Дата: 18.12.2017
Коментарі (0)
14 грудня стартувала обласна Спартакіада з шахів, шашок та настільного тенісу серед збірних команд професійно-технічних навчальних закладів Кіровоградщини.

Як і в попередні роки на змаганнях успішно виступили спортсмени Новоукраїнського профтехучилища №40.

Вдруге поспіль чемпіонкою області з шахів стала Вікторія Трофімова з Новоукраїнки, а Назар Рудяк виборов другу сходинку змагань серед 13 команд, що в підсумку з цих дисциплін новоукраїнці вибороли друге загальнокомандне місце.

У шашках Юрій Гаврилов в особистому заліку став другим, а Руссу Вікторія п’ятою, що в підсумку з цих дисциплін учні Новоукраїнського ПТУ вибороли третє загальнокомандне місце.

П’яте  місце з настільного тенісу вибороли наші земляки: Артем Яковенко, Наталія Жук та Денис Аркан.