НОВИНИ
Незабаром у Новоукраїнці облаштують сучасний дитячий баскетбольний майданчик
Дата: 19.05.2017
Коментарі (2)
18 травня Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради, за результатами тендеру, уклав договір підряду з ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики" щодо капітального ремонту дитячого баскетбольного майданчика в місті Новоукраїнка.

Інформація про це розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Відповідно до договору підряду, вартість робіт складає 1 150 995 грн., що на 5 гривень менше від остаточної пропозиції (1 151 000 грн.) конкурента на торгах – ТОВ "ПФ".

Капітальний ремонт дитячого баскетбольного майданчика передбачений Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

На початку лютого поточного року Новоукраїнським центром ініціатив молоді, що діє на базі дитячо-юнацького центру "ЗОРІТ", було проведено конкурс дитячих проектів, які, відповідно до укладеного з міською радою Меморандуму про співпрацю, першочергово фінансуватимуться з міського бюджету. Серед 6 презентованих проектів переможцем визначено проект "BASKET", яким передбачено створення універсального баскетбольного майданчика на території міста.
Дата: 19.05.2017 | Категорія: Влада | Теги: ProZorro, виконком, спорт, Міська рада
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 2
avatar
Шановний Andrew Sabbatr, дозвольте Вам і Вашим однодумцям пояснити деякі речі.
Закупівля робіт «Капітальний ремонт дитячого баскетбольного майданчика у м. Новоукраїнка Кіровоградської області» (далі – роботи) здійснювалась відповідно до вимог ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: з використанням електронної системи закупівель ProZorro. Очікувана вартість вищевказаного предмета закупівлі становила 1452728 грн. Дана сума взята не «зі стелі», а на основі експертного висновку щодо розгляду кошторисної частини відповідної проектної документації, наданого філією ДП «Укрдержбудекспертизи» у Кіровоградській області. Переможець торгів – ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики» – визначився на основі електронного аукціону, оскільки його цінова пропозиція серед усіх заявлених на аукціон учасників була найменшою – 1150995 грн. Саме тому з даним учасником і був укладений договір на виконання робіт.
Дуже прикро, що Ви або, можливо, Ваші знайомі, які, судячи з Вашого коментаря, могли б виконати вищевказані роботи за набагато нижчу суму, чомусь не взяли участь у даному електронному аукціоні. Іншого разу обов’язково скористайтесь даною можливістю і допоможіть зекономити кошти міського бюджету.
Міська рада готова у найкоротший термін розглянути питання щодо виділення Вам з бюджету 1150995 грн. для зведення в місті трьох аналогічних майданчиків, якщо Ви офіційно гарантуєте виконання даних робіт. До речі, це буде підставою позиватися до суду на осіб, які виготовили проектну документацію на ремонт майданчика та надали експертний висновок щодо неї.
В іншому випадку пропонуємо Вам вибачитись за некоректний коментар, адже він несправедливий по відношенню до людей, які провели дану процедуру виключно в межах чинного законодавства та зекономили для громади понад 300 тис. грн.

avatar
На таке лаве можна три побудувать - в Городі, на Молдавкі й даже Полє Чудєс.

avatar