НОВИНИ
Незабаром у Новоукраїнці облаштують сучасний дитячий баскетбольний майданчик
Дата: 19.05.2017
Коментарі (2)
18 травня Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради, за результатами тендеру, уклав договір підряду з ТОВ "Дитячі та спортивні майданчики" щодо капітального ремонту дитячого баскетбольного майданчика в місті Новоукраїнка.

Інформація про це розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Відповідно до договору підряду, вартість робіт складає 1 150 995 грн., що на 5 гривень менше від остаточної пропозиції (1 151 000 грн.) конкурента на торгах – ТОВ "ПФ".

Капітальний ремонт дитячого баскетбольного майданчика передбачений Програмою соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.

На початку лютого поточного року Новоукраїнським центром ініціатив молоді, що діє на базі дитячо-юнацького центру "ЗОРІТ", було проведено конкурс дитячих проектів, які, відповідно до укладеного з міською радою Меморандуму про співпрацю, першочергово фінансуватимуться з міського бюджету. Серед 6 презентованих проектів переможцем визначено проект "BASKET", яким передбачено створення універсального баскетбольного майданчика на території міста.
Дата: 19.05.2017 | Категорія: Влада | Теги: ProZorro, виконком, спорт, Міська рада