НОВИНИ
Жінці присудили штраф за крадіжку двох котлет і півлітра молока
Дата: 09.04.2017
Коментарі (2)
Новоукраїнським районним судом притягнуто до адміністративної відповідальності непрацюючу громадянку, яка без дозволу господаря таємно зайшла до чужого будинку та викрала дві котлети та 0,5 л молока, чим завдала матеріальної шкоди на суму 20 гривень.

Громадянка повністю визнала свою вину у вчиненні зазначеного правопорушення.

Розглянувши в судовому засіданні матеріали справи, які надійшли з Новоукраїнського відділу поліції та враховуючи всі обставини, постановою суду її визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 51 КУпАП (дрібне викрадення чужого майна) і накладено на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 170 гривень. Крім того, в дохід держави з неї стягнуто судовий збір у розмірі 320 гривень.
 
За матеріалами ЄДРСР
Дата: 09.04.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: крадіжка, суд
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 2
avatar
якби ж знати де живе позивач я б його накормив од душі

avatar
Аха.хах і де логіка,украла на 20,а штраф 2000,на місці домовладця,треба було накормити громадянку а не в суд подавати,та запропонувати роботу по дому,щоб відпрацювала обід.Знайшов з кого вигоду знайти,з безробітньої,чи не подаве тепер того домовлгосподара котлетамиадже на суму відшкодовану,можна ого скільки закупити :)

avatar