НОВИНИ
На Новоукраїнщині з робочим візитом побував голова облдержадміністрації
Дата: 07.02.2018
Коментарі (0)
7 лютого на Новоукраїнщині з робочим візитом побував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, повідомляє прес-служба ОДА.

У рамках робочої поїздки голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян, оглянув відремонтовану міську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини № 2 та хід реконструкції дошкільного навчального закладу "Зернятко", які розташовані на території селища колишнього цукрозаводу.

Перших пацієнтів амбулаторія почала приймати на початку 2018 року. За цей час послугами сімейного лікаря скористалися близько 500 місцевих жителів. Тут проводиться електрокардіографічне обстеження, цитологічний скринінг жінок, визначення гостроти зору, глюкози крові за допомогою експрес-методу, проводиться увесь спектр маніпуляцій, зокрема внутрішньовенні інфузії. Також в амбулаторії можна отримати такі фізіотерапевтичні процедури як УВЧ, електрофорез, ультразвук, інгаляції.

На проведення капітального ремонту лікарської амбулаторії у 2017 році з районного бюджету виділено понад 665 тисяч грн. Крім цього до реалізації проекту долучилися місцеві аграрії, що інвестували в ремонт більше 145 тисяч гривень. Амбулаторію оснащено необхідним медичним та технічним обладнанням. Тут є апарат ультразвукової терапії, стерилізатор, електрокардіограф, апарат УВЧ, холодильник. Для придбання меблів Новоукраїнська міська рада виділила субвенцію в розмірі 30 тисяч гривень. Загальна вартість проекту склала близько мільйона гривень.

Голова облдержадміністрації також ознайомився з ходом реконструкції ще одного інфраструктурного об'єкту – Новоукраїнського дошкільного навчального закладу "Зернятко". Будівельні роботи тут розпочато восени 2017 року. За цей час виконано роботи з утеплення фасаду, замінено вікна, збудовано покрівлю, облаштовано зовнішній водопровід та теплові мережі. Також побудовано приміщення теплогенераторної та фундамент під димову трубу.

Нині тривають роботи з облаштування котельні, яка працюватиме на твердому паливі. За період будівництва на реалізацію проекту витрачено близько 6 мільйонів гривень, у тому числі з державного – 5,2 млн. грн. та місцевого бюджетів – 800 тис. грн. За підрахунками проектантів, для того, щоб заклад ввести в експлуатацію цього року, необхідне фінансування в розмірі 12 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку.
 


Дата: 07.02.2018 | Категорія: Влада |