НОВИНИ
На Новоукраїнщині з робочим візитом перебував голова облдержадміністрації
Дата: 28.03.2017
Коментарі (0)
28 березня на Новоукраїнщині з робочим візитом перебував голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Під час візиту, в супроводі місцевих посадовців, губернатор відвідав приміщення Новоукраїнської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №2 та будівлю дошкільного навчального закладу "Зернятко", які на даний час потребують капіталовкладень, щоб жителі селища колишнього цукрозаводу та найближчих сіл нашої громади Звірівки і Новоолександрівки мали можливість зручного доступу до медичних послуг, а малеча - відвідувати дитячий садок, що поруч із домівкою.

У кінці 2016 і на початку цього року вже виконані певні ремонтні роботи у приміщенні майбутньої амбулаторії на суму більше 243 тис.грн. У нинішньому з районного бюджету виділені ще кошти на проведення ремонту на суму 619 тис. грн. Окрім того, за рахунок субвенції з державного бюджету для медзакладу придбане вартісне обладнання – електрокардіограф, апарат ультразвукової терапії, апарат УВЧ, сухожарова шафа, холодильник, дитячі ваги, ростоміри та інше медичне устаткування.

Голова облдержадміністрації також пообіцяв сприяти наданню фінансової допомоги з Державного фонду регіонального розвитку для реконструкції дитячого садочка "Зернятко". На першому етапі реконструкції дитячого садочка передбачається зробити нову систему опалення, встановити вікна, відремонтувати дах та провести утеплення стін. На другому етапі – здійснити оздоблювальні роботи і закупити меблі та відповідне обладнання.

Також Сергій Кузьменко ознайомився з інфраструктурою міського стадіону "Колос" та ходом весняно-польових робіт на полях ТОВ "Зерновик".
За матеріалами ОДА
Дата: 28.03.2017 | Категорія: Влада | Теги: губернатор, робочий візит, Кузьменко
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com