НОВИНИ
На Новоукраїнщині відкрили кримінальні провадження щодо неподання е-декларацій
Дата: 23.01.2018
Коментарі (0)
Поліцією проводяться досудові розслідування в кримінальних провадженнях щодо неподання електронних декларацій за 2016 рік сімома депутатами та головою однієї із сільських рад Новоукраїнського району.

Про це йдеться в ухвалах Новоукраїнського райсуду, оприлюднених в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Судом встановлено, що відповідно до показів голови сільської ради (у якості свідка) щодо відсутності ії електронної декларації за 2016 рік (станом на час відкриття кримінального провадження), вона намагалась заповнити декларацію в березні 2017 року, проте система давала збій. Наразі, у ході моніторингу Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зазначена посадова особа подала вказану декларацію.

А деякі з депутатів сільради щодо яких проводяться досудові розслідування через неподання електронної декларації за 2016 рік надали покази (у якості свідків), що про необхідність подачі вказаної декларації їм не було відомо.

З метою встановлення важливих обставин у цих кримінальних провадженнях у січні 2018 року Новоукраїнський районний суд виніс низку ухвал щодо надання слідчому Новоукраїнського відділу поліції тимчасового доступу до інформації щодо послідовності дій зазначених депутатів і голови сільської ради в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, під час заповнення ними декларацій за 2016 рік, у тому числі встановлення фактів некоректної роботи реєстру, відсутності доступу в користувачів до реєстру з технічних причин, з можливістю її вилучення, які перебувають у володінні Національного агентства з питань запобігання корупції.
Дата: 23.01.2018 | Категорія: Правопорядок | Теги: поліція, суд, е-декларування