НОВИНИ
На Новоукраїнщині відбулася презентація книги місцевого автора про історію школи
Дата: 01.02.2018
Коментарі (0)
31 січня в Рівнянській загальноосвітній школі №2 відбулася презентація книги керівника гуртка Анатолія Івановича Ковирьова "Школа творчого натхнення. Рівнянська школа І-ІІІ ступенів №2 імені Івана Микитенка Новоукраїнського району Кіровоградської області".

На презентацію книги завітали учні та педагоги школи, ті, що працюють сьогодні і ті, що працювали колись, батьки та випускники, Рівнянський сільський голова, представники райметодкабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністраці.

Анатолій Ковирьов поділився спогадами про написання книги, зазначив, що викладений матеріал базується на документальній основі та спогадах очевидців. Автор зауважив, що історія школи сягає в ХІХ століття, адже земська статистика свідчить, що датою заснування школи є 1881 рік, а датою будівництва першого приміщення – 1898 рік.

На сторінках книги віддано належну увагу та шану засновникам, першим учителям, директорам, відомим педагогам, випускникам та благодійникам школи.

Спогадами та враженнями про школу поділилися колишній директор Шмаков В.Г., випускники Кругляк О.І., Уманська С.І., Рівнянський сільський голова Неділько В.С., завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Каєнко Н.Г.

Неодноразово лунала в залі українська пісня, а у виконанні учнів школи прозвучав "Гімн школи".  Теплий аромат кави зігрівав дружню зустріч представників різних поколінь.

Довідково:

Анатолій Іванович Ковирьов – педагог, письменник, краєзнавець, у творчому доробку якого понад 60 досліджень з історії Новоукраїнського району: "Нарис з історії Новоукраїнського краю в особах та документах", "Квіти для вчителя", "Козацький батько", "Новоукраїнка: правда про голод 1932-1933 років мовою документів епохи та свідчень очевидців", "Визволителі", "З Афганом у серці", "З когорти добротворців", "Верби над ставом", "Війна", "Спортивні зірки Новоукраїнщини": Спортивна хроніка" та інші.
 


Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
Дата: 01.02.2018 | Категорія: Суспільство | Теги: школа, книга, історія, краєзнавство