НОВИНИ
На Новоукраїнщині "гастролери" потрапили в засідку поліцейських
Дата: 05.04.2018
Коментарі (0)
Отримавши інформацію про крадіжки з домоволодінь місцевих фермерів, саме в той час, коли вони відзначали в кафе свої сімейні свята, новоукраїнські правоохоронці вирішили спрацювати на упередження й зробили засідку біля будинку одного з жителів, який того вечора святкував свій ювілей в місцевому закладі.

Давши зловмисникам довести злочин до завершення, щоб притягти їх до відповідальності за вже скоєний злочин, оперативники розпочали операцію по їх затриманню. Але злодії почали відстрілюватись і втікати на авто, на якому прибули на місце злочину. Тож правоохоронцям довелось переслідувати злочинців. Затримати їх вдалося майже під Кропивницьким, при допомозі працівників поліції із сусіднього району.

Під час обшуку, проведеного працівниками карного розшуку апарату Головного управління, Новоукраїнського відділу поліції та прокуратури, в салоні було виявлено речові докази: два предмети, схожі на пістолет, споряджені набоями, рації,  балончики з газом нервово-паралітичної дії, господарські рукавички та маски з прорізами для очей, прикраси із золота і срібла на загальну суму близько 52 тисяч гривень, записники з іменами майбутніх жертв.

Двоє підозрюваних, уродженці Сумської та Полтавської областей, знаходили в соцмережах  дати, коли потерпілі та їх близькі родичі відзначали сімейні свята. У подальшому, коли вся родина їхала відзначати подію, обкрадали їх помешкання. До злочинів готувалися заздалегідь. Опубліковані в соцмережах світлини зіграли з потерпілими "злий жарт". За ними злодії по кілька місяців вивчали особу майбутньої жертви, родинні зв’язки та матеріальні статки.  Після цього підбиралися до помешкань ближче. Маючи наперед відомості про те, коли власник садиби може виїхати з дому, слідкували за будинком за допомогою біноклю, а коли всі йшли, вдиралися до житла.  

Вже встановлено причетність цих осіб до скоєних аналогічних злочинів щодо місцевих жителів. Працівники поліції встановлюють причетність підозрюваних і до скоєння інших подібних злочинів, у тому числі, вчинених на території інших областей.

За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Підозрюваних заарештовано.
  
За матеріалами Новоукраїнського відділу поліції
та сектору комунікації поліції області
Дата: 05.04.2018 | Категорія: Правопорядок | Теги: крадіжка, поліція