НОВИНИ
На конкурсі юних науковців Новоукраїнки визначили переможців
Дата: 24.01.2017
Коментарі (0)
Важливу роль в процесі інтелектуального розвитку молоді Новоукраїнщини відіграє наукове учнівське товариство "Тандем", що діє на базі центру дитячої та юнацької творчості "Зоріт". Тут займаються виявленням та підтримкою обдарованої молоді, залучають її до науково-дослідницької та експериментальної роботи.

Одним із дієвих методів такої роботи з обдарованою молоддю є щорічний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, що допомагає кожному учаснику здобути практичні навики логічно висловлювати свої думки, формує вміння відстоювати власну думку та виробляє активну громадянську позицію. Журі конкурсу відбирає найкращі роботи-дослідження і рекомендує їх для участі у ІІ етапі  конкурсу в Кіровоградському територіальному відділенні Малої академії наук.

20 січня 2017 року відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт серед школярів 8-11 класів, на який було представлено наукові дослідження з психології, біології, валеології, хімії, екології, географії, української мови та світової літератури.

У своїх дослідженнях юні науковці намагалися дослідити та розв’язати актуальні проблеми нашого міста, вже сьогодні внести свій вклад у вирішення проблем сучасного світу.

За рішенням журі переможцями конкурсу визнані: учні Новоукраїнської ЗШ І –ІІІ ступенів № 6 (Гармашов Денис та Маліо Яна – 10 клас, Стеценко Тетяна, Мороз Ілона, Чепляка Анна – 9 клас,),  Новоукраїнської ЗШ І – ІІІ ступенів №3 (Яриш Вікторія та Змеул Юлія – 10 клас), Новоукраїнської ЗШ І – ІІІ ступенів №8 (Мазур Світлана – 11 клас), Новоукраїнського НВК "Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія "Лідер" (Прокопова Анна – 10 клас).
 
ЦДЮТ "ЗОРІТ"
Дата: 24.01.2017 | Категорія: Освіта | Теги: конкурс, тандем, ЗОРІТ