НОВИНИ
На Кіровоградщині планують забезпечити територіальні громади швидкісним інтернетом
Дата: 25.01.2017
Коментарі (0)
25 січня 2017 року відбулося чергове засідання постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань власності під головуванням заступника голови постійної комісії Володимира Арсірія.

Серед питань порядку денного депутати обласної ради детально зупинилися на програмі забезпечення сучасними інформаційно-комунікативними системами територіальних громад Кіровоградської області.

Про це на повідомляє Кіровоградська обласна рада.

Дана Програма спрямована на забезпечення території області якісним зв’язком, що є фундаментом для побудови системи якісного надання послуг населенню та модернізації органів місцевого самоврядування в умовах впровадження комплексу реформ в Україні.

Програмою запропоновано створити мережу радіовеж (із прямою видимістю), на яких буде розміщено обладнання стандарту WiMAX, що дасть можливість забезпечити кінцевих користувачів доступом до мережі Інтернет. У подальшому використання створених базових станцій можливе для створення систем ІР – телефонії, різноманітних радіосистем та ін.

Так, створення єдиної мережі допоможе забезпечити електронне урядування й надання якісних адміністративних послуг шляхом розбудови інфраструктури широкосмугового доступу до мережі Інтернет органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Кіровоградській області. Крім того, Програма спрямована на впровадження Інтернет-зв’язку для сільського населення області.
Дата: 25.01.2017 | Категорія: Влада | Теги: обласна рада, територіальна громада, інтернет
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 0
avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com