НОВИНИ
Майже 200 га землі, на яку "наклали лапу", повернуто Новоукраїнському профтехучилищу
Дата: 09.03.2017
Коментарі (0)
Прокуратурою встановлені порушення при розпорядженні земельною ділянкою ДНЗ "Професійно-технічне училище №40 м. Новоукраїнка" площею майже 200 га.

Зокрема, Помічнянською сільською радою в порушення земельного законодавства винесено питання на розгляд сесії щодо виготовлення та в подальшому затвердження документації із землеустрою за сільською радою земельної ділянки розміром майже 200 га навчального закладу, незаважаючи на те, що ще з 1990 року наявний державний акт щодо права постійного користування даною земельною ділянкою для навчальних цілей ДНЗ "Професійно-технічне училище №40 м. Новоукраїнка".

Крім того, встановлено, що у 2008 році розпорядженням заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації віднесено вказану земельну ділянку до земель комунальної власності.

Вказані розпорядчі документи і рішення органів місцевого самоврядування та виконавчої влади прокуратурою оскаржені в судовому порядку.

Як наслідок, судами задоволено позови прокуратури, спірні рішення та розпорядження скасовано. Наразі земельна ділянка повернута професійно-технічному училищу і ніхто не має права на ній господарювати, крім начального закладу.
 
Прес-служба прокуратури Кіровоградської області
Дата: 09.03.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: ПТУ №40, Земля, прокуратура
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ