НОВИНИ
Оголошено вирок колишній начальниці відділу Новоукраїнської податкової інспекції
Дата: 16.02.2017
Коментарі (0)
9 лютого 2017 року Новоукраїнським районним судом оголошено вирок колишній начальниці відділу податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнської об'єднаної державної податкової інспекції.

Cуд встановив, що начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Новоукраїнської ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області, своїми умисними діями вчинила обіцянку за надання неправомірної вигоди третій особі вплинути на прийняття рішення особою уповноваженою на виконання функцій держави, тобто злочин, передбачений ч.1 ст. 369-2 КК України.

Обвинувачена в судовому засіданні беззастережно визнала свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369-2 КК України, щиро розкаялась у скоєному та просила суд затвердити укладену 2 лютого 2017 року між нею і прокурором угоду про визнання винуватості, запевнивши про добровільність укладення угоди та про можливість виконання нею призначеного покарання у виді штрафу.

Судом затверджено дану угоду про визнання винуватості підозрюваною і визнано її винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369-2 КК України та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Міру запобіжного заходу у виді застави, до набрання вироком законної сили, залишено без змін.

Після набрання вироком законної сили, внесена застава в розмірі 206 тисяч 700 гривень буде повернута заставодавцю. Вирок суду може бути оскаржений до апеляційного суду Кіровоградської області через Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області протягом 30 діб з моменту проголошення, з підстав, передбачених ч. 4 ст. 394 КПК України.

Нагадаємо, у вересні минулого року Слідчим відділом прокуратури Кіровоградської області за оперативного супроводу СБУ було викрито і затримано керівника Новоукраїнської ОДПІ та начальницю одного з відділів податкової інспекції за вимагання у підприємця неправомірної вигоди за зменшення нарахованих штрафних санкцій. Для затриманих суд обрав міру запобіжного заходу - тримання під вартою. Після внесеної застави їх звільнили з-під варти.

Докладніше про встановлені під час розслідування деталі справи за цим → посиланням (ЄДРСР) або на сторінці web-архіву.

"Новоукраїнська правда"
Дата: 16.02.2017 | Категорія: Резонанс | Теги: податкова, вирок, суд