НОВИНИ
Для Новоукраїнського ЖКП придбали нову спецтехніку
Дата: 06.01.2017
Коментарі (5)
Для Новоукраїнського ЖКП придбано міні-трактор, за допомогою якого комунальники матимуть можливість виконувати роботи в місцях та умовах, де звичайна спецтехніка не змогла б працювати. Після оснащення додатковим причіпним обладнанням, агрегат стане незамінним для очищення тротуарів від снігу та посипанням їх протиожеледними сумішами.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

Також цей трактор допоможе у прибиранні вулиць і тротуарів у теплу пору року, перевозці невеликих вантажів, поливу квітників тощо, і обладнаний економним двигуном, що впливатиме на зменшенні собівартості робіт.

Згідно даних системи державних закупівель "ProZorro", договір про купівлю трактора DW 244Т з додатковим обладнанням (щітка підмітальна та лопата-відвал) укладено з місцевим підприємцем Свірщевським Олександром Олександровичем. Вартість придбаної техніки становить 162500 гривень.
Дата: 06.01.2017 | Категорія: Влада | Теги: ЖКП
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 5
avatar
Лучше бы взяли для вывозки мусора,под большие прицепы

avatar
Не переймайтеся Володимире , трактор придбаний за кошти державної субвенції які мали цільове призначення (придбання спецтехніки)

avatar
Потужність трактора дозволяє гребти тільки три лопати снігу і задки. Шапіто. Ще одне - якщо дали мільйон на ремонт доріг, то потрібно зробити 3 квадрати і гроші за цільовим призначенням -використанні. Як говорив Кузьма Скрябін то є фігня, що гроші звичайних УКРАЇНЦІВ.

avatar
Подивіться в інтерені скільки коштуе такий трактор - не більше 122000грн. Прозоро працюете!

avatar
щітка підмітальна та лопата-відвал + трактор то 162500 це щей малувато..
а про потужність https://www.youtube.com/watch?v=PgG4P4bUrJY

avatar