НОВИНИ
Для новоукраїнських школярів виступили артисти та камерний оркестр обласної філармонії
Дата: 01.03.2017
Коментарі (1) Автор: Лариса Чіпляка
Сьогодні, 1 березня 2017 року, в Новоукраїнській загальноосвітній школі №8 учні мали нагоду зануритися у світ чарівних звуків музики. Впродовж години тривала концертна програма камерного оркестру «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії.

Окрасою музичного дійства були виступи Ярослава Страшного та Сергія Дьоміна.

Уся концертна програма пройшла, ніби на єдиному подиху, а кожен виступ заслуговував компліментів та хвилі дитячих овацій. Дітям було подано увесь спектр тієї щедрої мистецької палітри, яка щоденно озивається звуковим різнобарв’ям у їх душах. 
Лариса Чіпляка
Дата: 01.03.2017 | Категорія: Освіта і виховання | Теги: ЗОШ №8, концерт, Обласна філармонія
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 1
avatar
8 школа найкраща))))))

avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com