НОВИНИ
Депутати Новоукраїнської міської ради голосуватимуть кнопками
Дата: 22.12.2016
Коментарі (0)
Незабаром у Новоукраїнській міській раді запровадять програмно-апаратний комплекс електронної системи поіменного голосування "Рада Голос".

Відповідне рішення №295 прийнято на черговій десятій сесії міської ради, 12 грудня.

21 грудня між виконавчим комітетом Новоукраїнської міської ради та ТОВ "Софт Ера" підписано договір №РГ-05/12/208 щодо поставки системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» для персонального голосування депутатами Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області VIII скликання.

Загальна вартість обладнання та технічний супровід системи "Рада Голос" становить 86275 гривень.

Особливості cистеми "Рада Голос"

На початку кожного пленарного засідання відбуватиметься реєстрація, під час якої кожен депутат та міський голова отримує персональний пульт під власноручний підпис у відомості. Прізвища зареєстрованих відображаються на екрані монітору. При зарахуванні голосу Системою «Рада Голос» на персональному пульті депутата спалахує сигнальний світлодіод.

В разі відсутності технічної можливості провести реєстрацію електронною Системою «Рада Голос», депутати підтверджують свою присутність власноручним підписом у друкованому реєстрі.

Пульт для голосування має три кнопки: «За» (зеленого кольору), «Проти» (червоного), «Утримався» (жовтого).

Після завершення процедури голосування система «Рада Голос» автоматично визначає число депутатів, що брали участь у голосуванні, кількість голосів «За», «Проти», «Утримався», тих хто не голосував та стан рішення за результатами голосування: прийнято чи відхилено. Зведенні поіменні результати голосування демонструються на екрані монітору, який розташований у залі засідання, та оголошуються головуючим. Одразу після оголошення результатів друкується протокол поіменного голосування та візується секретарем міської ради. Він є невід’ємною частиною протоколу сесії. Електронні протоколи голосування зберігаються на сервері для голосування.

Після завершення пленарного засідання сесії міської ради, в той же день, результати поіменного голосування підлягають оприлюдненню на офіційному сайті міської ради.
Система
"Новоукраїнська правда"
Дата: 22.12.2016 | Категорія: Влада | Теги: Міська рада, Система Рада Голос, Голосування