НОВИНИ
Депутат-"опоблоківець" Новоукраїнської міськради достроково склав повноваження
Дата: 08.02.2017
Коментарі (0)
7 лютого 2017 року на пленарному засіданні тринадцятої сесії Новоукраїнської міської ради прийнято рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата міської ради Валерія Вікторовича Сухом'яса.

Заяву до виборчої комісії про складення повноважень депутата Новоукраїнської міської ради VIII скликання Валерій Сухом'яс подав у зв'язку зі зміною місця роботи та проживання поза межами Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади.

Валерій Сухом'яс очолював виборчий список політичної партії "Опозиційний блок" на виборах депутатів Новоукраїнської міської ради, був головою постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

У зв'язку з достроковим припиненням повноважень депутата Новоукраїнської міської ради Валерія Сухом'яса, відповідно до клопотання міської виборчої комісії, на пленарному засіданні тринадцятої сесії прийнято рішення про введення до складу депутатського корпусу міської ради слідуючого за виборчим списком політичної партії "Опозиційний блок" депутата Притуленко Тетяни Леонідівни.

Згідно реєстраційних даних ЦВК, Тетяна Притуленко проживає в селі Кам’яний міст, що входить до складу Новоукраїнської об'єднаної територіальної громади, має вищу освіту, пенсіонер.

Також рішенням сесії Тетяну Притуленко введено до складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг. А головою зазначеної комісії, замість вибувшого депутата Валерія Сухом'яса, обрали Костянтина Філіпенка (ВО "Батьківщина"), котрий вже очолював дану комісію міськради за попередніх скликань.

"Новоукраїнська правда"
Дата: 08.02.2017 | Категорія: Політика | Теги: Міська рада