НОВИНИ
Чим далі в ліс, тим більше... строк ув'язнення
Дата: 28.01.2017
Коментарі (2)
27 січня 2017 року поліцейськими Новоукраїнського відділу поліції виявлено факт незаконної порубки дерев групою місцевих жителів в одній із лісосмуг на території Новоукраїнської об’єднаної громади.

Транспортні засоби, на яких здійснювалося перевезення деревини, слідчими поліції вилучено.

Відносно зловмисників відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка), їм загрожує позбавлення волі на три роки, з конфіскацією незаконно добутого.
 
Новоукраїнський відділ поліції
 
Чим далі в ліс, тим більше... строк ув'язнення
Чим далі в ліс, тим більше... строк ув'язнення
Чим далі в ліс, тим більше... строк ув'язнення
Дата: 28.01.2017 | Категорія: Правопорядок | Теги: порубка дерев, крадіжка, поліція
КОМЕНТАРІ
Всього коментарів: 2
avatar
І складають вирубане у легковий автомобіль? Бо ті, хто складає у вагони, у ешелони і далеко не із посадок - вони "нєприкосновєнні"....

avatar
Дуже цікаво , чому це люди їдуть та вирубують лісосмуги?

avatar
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
ПРОДАМ
КУПЛЮ
ЗДАМ / ЗНІМУ
ОБМІНЯЮ
ПОСЛУГИ
РОБОТА
ЗАГУБЛЕНЕ
РІЗНЕ
ДОДАТИ ОГОЛОШЕННЯ
У місті Новоукраїнка в ніч із 13 на 14 квітня з приватного будинку викрадено майно та особисті речі, зокрема, документи на ім’я Шевченко Віталій Юрійович (28.08.1988 р.н.): паспорт громадянина України, податковий ідентифікаційний код та військовий квиток (тимчасовий). Якщо, можливо, хтось знайде ці підкинуті документи, прохання повернути власнику за винагороду, за адресою: м.Новоукраїнка, вул. Набережна, 134. Тел.: 066-500-09-47, 066-697-35-75.
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com