ПРАВИЛА
Правила користування сайтом "Новоукраїнська правда"
 
1. Загальні положення

1.1. Редакція Інтернет-видання "Новоукраїнська правда" встановлює Правила користування сайтом (далі - Правила) і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил.

1.2. Розміщення будь-якого матеріалу на сайті або використання матеріалів сайту – означає автоматичну згоду з цими Правилами, а також з необхідністю їх дотримання.

1.3. Користувачем сайту є кожен, хто зайшов за адресою novoukr-pravda.at.ua.

1.4. Думки авторів публікацій, коментарів, блогів, розміщених на нашому сайті, може не збігатися з думками і позицією редакції. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори публікацій, а за зміст рекламної інформації – рекламодавці. Редакція не несе відповідальності за інформацію, розміщену в коментарях та блогах користувачами сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання.

1.5. Матеріали, відмічені позначкою "Реклама", "Точка зору", "⊙" – публікуються на правах реклами.
 
1.6. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.
 
1.7. Редакція сайту може позбавити права (повного або часткового) залишати коментарі користувача, який систематично порушує ці Правила без попередження та узгодження з ним.

1.8. Редакція сайту не зобов’язується висловлювати свою позицію стосовно матеріалів ресурсу та коментарів на ньому.

2. Передрук чи відтворення будь-яких матеріалів сайту

2.1. Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію та інші матеріали (статті, авторські колонки, новини, блоги, інтерв’ю тощо), що розміщується на сайті належать інтернет-виданню "Новоукраїнська правда" та авторам публікацій, якщо в тексті не вказується інше.

2.2. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук, цитування матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на Інтернет-видання "Новоукраїнська правда". Для Інтернет-сайтів обов’язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання не нижче другого абзацу на певну новину, публікацію чи будь-який інший матеріал.

2.3. Авторські тексти, опубліковані на сайті, при подальшому використанні не можна змінювати без погодження з автором. За виключенням скорочення тексту, якщо це не змінює загальний контекст.

3. Коментування, реєстрація та участь в опитуваннях

3.1. Коментатором може стати кожен, хто виконує ці Правила і зареєструється на сайті, вводячи діючу адресу електронної пошти (E-mail) та необхідні дані, або авторизується (зареєструється) через свої акаунти в соцмережах.

3.2. Реєстрація на сайті "Новоукраїнська правда" та авторизація через соціальні мережі повинна відбуватися під власним іменем та прізвищем і означає автоматичну згоду на обробку, використання і поширення Ваших персональних даних, згідно Закону України "Про захист персональних даних", які визначаються Політикою конфіденційності Інтернет-видання "Новоукраїнська правда".

3.3. Заборонені авторизація і коментування з "фейкових" акаунтів соцмереж.

3.4. Користувачам забороняється видавати себе за інших осіб.

3.5. Логін (нік) користувача не повинен містити нецензурних слів, образливих висловлювань або вводити в оману інших користувачів.

3.6. Забороняється коментування під кількома іменами одночасно.
 
3.7. Коментарі, що розміщуються на сайті, повинні бути інформативними і по суті матеріалу.
 
3.8.  В опитуваннях користувач може проголосувати один раз.

4. Заборонено

4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

4.2. Прямі та непрямі образи будь-кого, дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні та нецензурні висловлювання.
 
4.3. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів публікацій, редакції сайту та інших користувачів. 

4.4. Реклама (не узгоджена з редакцією сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики сайту.

4.5. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

4.6. Програмне втручання в роботу сайту – накручування рейтингу, автоматичне додавання текстів у коментарі, інші маніпуляції з рейтингами сайту чи публікаціями.

5. Модерування

5.1 Інтерактивні ресурси (коментарі, блоги та ін.) є постмодерованими. Якщо модератор, прочитавши коментар, вважає, що він порушує Правила, він має право видалити його без попередження та узгодження із порушником.

5.2. Кожен користувач може поскаржитися редакції сайту на коментарі через форму "Зворотний зв'язок".

5.3. Редакція не редагує та не виправляє коментарі користувачів сайту.

6. Підсумкові положення

6.1. Редакція залишає за собою право вносити зміни в ці Правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.

6.2. Редакція сайту може позбавити права користування сайтом користувача, який систематично порушує ці Правила.

6.3. Редакція завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого користувача сайту щодо роботи ресурсу.

6.4. З усіх питань, пов'язаних із роботою сайту та розміщенням інформації контактуйте з редакцією через E-mail: novoukrpravda@gmail.com або через форму "Зворотний зв'язок".