ПРАВИЛА
Правила користування сайтом "Новоукраїнська правда"
 
1. Загальні положення

1.1. Редакція Інтернет-видання "Новоукраїнська правда" встановлює Правила користування сайтом (далі - Правила) і залишає за собою право вносити зміни до цих Правил.

1.2. Розміщення будь-якого матеріалу на сайті або використання матеріалів сайту – означає автоматичну згоду з цими Правилами, а також з необхідністю їх дотримання.

1.3. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних публікацій, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їхньої публікації і використання. Думка авторів публікацій, коментарів, блогів, розміщених на нашому сайті, може не збігатися з думками і позицією редакції. Відповідальність за повідомлення на сайті несе користувач, який їх розмістив.

1.4. Матеріали, відмічені позначкою "Реклама", "Точка зору", "⊙" – публікуються на правах реклами.
 
1.5. Редакція сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання його інформації.
 
1.6. Редакція сайту може позбавити права (повного або часткового) залишати коментарі користувача, який систематично порушує ці Правила без попередження та узгодження з ним.

1.7. Редакція сайту не зобов’язується висловлювати свою позицію стосовно матеріалів ресурсу та коментарів на ньому.

1.8. Редакція сайту готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого користувача Інтернет-видання "Новоукраїнська правда" щодо роботи ресурсу.

2. Користування сайтом та передрук чи відтворення будь-яких матеріалів сайту

2.1. Інтернет-видання "Новоукраїнська правда" створено з метою розвитку відкритого громадянського суспільства, утвердження свободи слова та консолідації Новоукраїнської об`єднаної територіальної громади Кіровоградської області. Ми прагнемо оперативно та всебічно інформувати про суспільно-політичне життя Новоукраїнщини, прискіпливо висвітлювати вчинки чи бездіяльність влади та органів місцевого самоврядування. Сайт є майданчиком для вільного висловлення цікавих ідей, думок та особистих поглядів. Користувачем сайту є кожен, хто зайшов за адресою novoukr-pravda.at.ua та субдоменами.

2.2. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук, цитування матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється тільки за умови посилання на Інтернет-видання "Новоукраїнська правда". Для Інтернет-видань обов’язковим є пряме, відкрите для пошукових систем, гіперпосилання не нижче другого абзацу на конкретну новину, публікацію чи матеріал.

2.3. Авторські тексти не можна змінювати без погодження з автором.

3. Коментування та реєстрація

3.1. Коментатором може стати кожен, хто виконує ці Правила і зареєструється на сайті, вводячи діючу адресу електронної пошти (E-mail) та необхідні дані, або авторизується (зареєструється) через свої акаунти в соцмережах.

3.2. Реєстрація на сайті "Новоукраїнська правда" та авторизація через соціальні мережі повинна відбуватися під власним іменем та прізвищем і означає автоматичну згоду на обробку, використання і поширення Ваших персональних даних, згідно Закону України "Про захист персональних даних", які визначаються Політикою конфіденційності Інтернет-видання "Новоукраїнська правда".

3.3. Заборонені авторизація і коментування з "фейкових" акаунтів соцмереж.

3.4. Користувачам забороняється видавати себе за інших осіб.

3.5. Логін (нік) користувача не повинен містити нецензурних слів, образливих висловлювань або вводити в оману інших користувачів.

3.6. Забороняється коментування під кількома іменами одночасно.
 
3.7. Коментарі, що розміщуються на сайті, повинні бути інформативними і по суті матеріалу.

4. Заборонено

4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування воєнного конфлікту.

4.2. Прямі та непрямі образи будь-кого, дискримінація за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання. Нецензурні висловлювання.

4.3. Будь-яка образлива поведінка щодо авторів публікацій і всіх учасників ресурсу.

4.4. Реклама (не узгоджена з адміністрацією сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики нашого сайту.

4.5. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

4.6. Програмне втручання в роботу сайту – накручування рейтингу, автоматичне додавання текстів у коментарі, інші маніпуляції з рейтингами сайту чи публікаціями.

5. Модерування

5.1 Інтерактивні ресурси (коментарі, блоги та ін.) є постмодерованими. Якщо модератор, прочитавши коментар, вважає, що він порушує Правила, він має право видалити його без попередження та узгодження із порушником.

5.2. Кожен користувач може поскаржитися редакції сайту на коментарі через Зворотний зв'язок.

5.3. Редакція не редагує та не виправляє коментарі користувачів сайту.

6. Підсумкові положення

6.1. Редакція залишає за собою право вносити зміни в ці Правила. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на сайті.

6.2. Редакція сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці Правила.

6.3. Редакція сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

6.4. Редакція завжди готова взяти до відома побажання та пропозиції будь-якого користувача сайту щодо роботи ресурсу.

6.5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на сайті несе користувач, який їх розмістив.

6.6. В опитуваннях користувач може проголосувати один раз.

6.7. З усіх питань, пов'язаних з роботою сайту і розміщенням інформації на сайті, контактуйте з редакцією через E-mail: novoukrpravda@gmail.com або через форму Зворотний зв'язок.
ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ
З приводу розміщення оголошень, вітань, афіш, а також комерційної, політичної та іміджевої реклами звертатися на E-mail: novoukrpravda@gmail.com